Voor Ronald Koeman is het bepaald nog geen vlekkeloze start van zijn periode als trainer van FC Barcelona. De Nederlander kent wisselvallige resultaten en moet nu ook nog eens vrezen voor een grote schorsing.
Door zijn kritische uitspraken over de arbitrage én de VAR, na El Clasico (1-3 voor Real Madrid), dreigt een schorsing van 2 tot misschien zelfs liefst 12 wedstrijden (!) voor Koeman. Dat weet AS Diario te melden. Bovendien staat er een boete van 601 tot 3.005,06 euro voor het overtreden van de ethische richtlijnen bij de Spaanse voetbalbond.
Koeman zei over de arbitrage: "Ik begrijp de beslissing van de scheidsrechter niet, de VAR is er alleen als er beslissingen tegen Barcelona genomen moeten worden. De beslissingen zijn altijd tegen ons. Het is onbegrijpelijk. Ik hoop dat ze me op een dag uit kunnen leggen hoe de VAR werkt in Spanje."
UPDATE 2/12
Ronald Koeman ontloopt een schorsing van 2 tot zelfs 12 wedstrijden na zijn ongezouten kritiek op de VAR. Dat weet het doorgaans betrouwbare Cadena SER. Ook hoeft Koeman niet meer voor een boete van 601 tot 3005 euro te vrezen. De Spaanse bond sprak hem vrij, maar tikte de Nederlander wel op de vingers. Hij kan komend weekend tegen Cadiz in ieder geval wel gewoon op de bank zitten bij het zwalkende Barça.