Oussama Tannane kan niet veel respect opbrengen voor wat Ajax heeft gedaan in de wedstrijd tegen Vitesse. Het is de speler van de Arnhemmers opgevallen dat sommige Ajacieden bewust kaarten probeerden aan te naaien.
"Ajax kennende, die vallen heel snel, ook al raak je ze niet aan. Vooral die Zuid-Amerikanen kunnen dat goed. Je hoeft ze alleen maar aan te raken en ze liggen gillend op de grond", vertelde Tannane aan FOX Sports. Dat gebeurde onder meer bij Nicolas Tagliafico. "Ik raak hem niet eens aan, hij viel huilend en twee minuten later loopt hij weer normaal."
"Het zijn trucjes, slim maar wel irritant. Het hoort niet in de voetballerij. Deze jongens willen je gewoon naaien met gele en rode kaarten. Dat vind ik niet kunnen. Ik krijg ook trappen, maar ga gewoon door", aldus Tannane.