Oefenmeester Maurizio Sarri koos voor het duel van Juventus met Hellas Verona (2-1 winst voor De Oude Dame) voor een opstelling met Merih Demiral in de verdediging in de plaats van Matthijs de Ligt, die op de bank zat. De Turk maakte echter geen indruk.
Calciomercato schrijft bijvoorbeeld over de jonge stopper: "Hij werd meteen voor de gek gehouden door Di Carmine, die in niets anders dan de botsing geïnteresseerd was. Hij wachtte op de strafschop." Il Messaggero geeft hem een schamele 5 als rapportcijfer: "Twee grote fouten, de strafschop en balverlies aan het begin van de tweede helft, bevlekken een gretig maar onzorgvuldig optreden."
Juventus speelde met vijf nieuwe spelers ten opzichte van de Serie A-wedstrijd tegen Fiorentina van een weekje geleden. Corriere dello Sport oordeelt: "Het optreden van Demiral stelde niet veel voor: zijn naïviteit leidde tot het doelpunt van Hellas. Rodrigo Bentancur was niet voldoende; trainer Sarri zal meer van hem verwachten. Aaron Ramsey speelde goed en scoorde. Paulo Dybala speelde flitsend, maar zonder veel rendement. Gianluigi Buffon was bij zijn terugkeer in de Serie A betrouwbaar als altijd."
La Gazzetta dello Sport meldt over Demiral: "Soms loopt het een beetje uit de hand met de energie van de Turk, en dan gebeurt dat altijd op de meest onhandige plekken. De penalty van Hellas, die de middag een stuk moeilijker had kunnen maken voor Juventus, kwam voort uit zijn gebruikelijke overschot aan enthousiasme."