Mohamed Salah is een van de beste voetballers ter wereld, maar moet zijn meerdere erkennen in Lionel Messi. Dat is in ieder geval de mening van Arsène Wenger, die de aanvaller van Liverpool bij tijd en wijle te zelfzuchtig vindt spelen.
Bij het medium beIN Sports vertelt de oud-coach van Arsenal over de Egyptenaar: "Hij is vergelijkbaar met Messi. Maar hij moet de consistentie van Messi proberen te vinden. Ik vind hem net zo’n goede afmaker, maar Messi heeft het complete pakket. Hij geeft assists, terwijl Salah geobsedeerd is door het maken van doelpunten."
Tijdens de afgelopen wedstrijd van Liverpool tegen Burnley kreeg Salah het aan de stok met Sadio Mané, die een voorzet had verwacht. Wenger denkt dat Salah vanzelf minder zelfzuchtig zal worden: "Dat komt vanzelf als hij wat ouder wordt. Dan ga je leren wanneer je een bal moet afspelen of zelf moet afmaken. Ik vind het een geweldige speler, hij heeft veel potentie."
De Fransman vindt dat Salah een voorbeeld kan nemen aan zijn ploeggenoot Roberto Firmino: "Firmino is degene die zichzelf vaak opoffert. Hij doet dat zoals Luis Suárez dat deed voor Messi en Neymar. Hij is iemand die hard werkt voor de ploeg en zichzelf wegcijfert voor anderen. Dit soort spelers zijn zeldzaam. Er zijn maar weinig spitsen die zo onbaatzuchtig zijn."