Liverpool-manager Jürgen Klopp is enthousiast over het niveau dat Ajax dit seizoen laat zien. Op de persconferentie stoorde de Duitser zich aan een vraag over de dubbele clash met FC Barcelona.
Een journalist suggereerde dat FC Barcelona – Liverpool de finale van de Champions League had moeten zijn. "Hoe kan iemand niet respect hebben voor de prestaties van Ajax?", reageerde de oefenmeester. "Ze zijn briljant. En Tottenham heeft een heel sterk team."
Klopp voegt toe: "Als Barcelona de finale haalt, dan zijn ze daarin misschien favoriet. Als wij doorgaan, zijn we gewoon een van de twee clubs in de eindstrijd." In Barcelona treft hij de Spaanse kampioen. "Ze kunnen zich nu volledig richten op de Champions League, het wordt dus een zware opgave voor ons. Een gelijkspel morgen zou niet slecht zijn."