De meeste Liverpool-spelers hebben nog nooit in het Camp Nou in Barcelona gespeeld. Daar komt woensdagavond verandering als de Engelsen in de Champions League afreizen naar Catalonië. Manager Jürgen Klopp vindt dat de spelers geen angst hoeven te hebben.
"Het is gewoon een stadion. Wel vrij groot, maar niet zoiets als een voetbaltempel", vertelde de Duitse trainer aan DAZN. Voor Klopp zelf is het ook de eerste keer dat hij een team coacht in het stadion van Barcelona. "Het moest er een keer van komen. Je ziet andere ploegen het daar moeilijk hebben en nu gaan wij het meemaken. Al hopen wij het natuurlijk wel goed te doen", zei Klopp.
De confrontatie in de halve finale van het miljardenbal maakt Klopp enthousiast, die overigens rond de kerst met Liverpool het stadion al wel bezocht.. "Deze wedstrijd is geweldig voor elke voetballiefhebber."