Joachim Löw is positief over de loting voor de EK-kwalificatiefase. Zijn Duitsland stuit onder meer op het Nederlands elftal, dat in de Nations League nog goede onderlinge resultaten neerzette (3-0 en 2-2).
"Voorafgaand was het geen thema tegen wie we het eventueel op moesten nemen. We hebben het op ons af laten komen", vertelt Löw aan de NOS. Onder meer Oranje dus... "Ik verheug me op de duels met Nederland. We zullen twee keer gaan spelen in een uitverkocht stadion. Ondertussen kennen we elkaar goed."
Löw verwacht dat Duitsland en Nederland 'zich normaal gesproken kwalificeren voor het EK'. Beide landen hoeven Noord-Ierland, Estland en Wit-Rusland 'slechts' onder zich te houden. "De Noord-Ieren hebben spelers die sterk zijn in de duels en van de andere landen weten we nog niet alles."