FC Twente zal tegen FC Groningen toch aantreden zonder Michael Olaitan. Ook Jesus Corona zal niet aan de aftrap staan van het eerste competitieduel voor de Tukkers.
De 22-jarige Olaitan is gehuurd van Olympiakos, maar de papieren van Nigeriaan lieten erg lang op zich wachten. Doordat het duel bij Groningen vanwege de politiestakingen werd uitgesteld kon hij toch meedoen. Trainer Alfred Schreuder houdt hem echter nog buiten de selectie.
Corona was door de activiteiten van deze zomer met de nationale ploeg van Mexico later terug in Enschede. Hij heeft inmiddels zijn trainingen achter de rug, maar volgens TC/Tubantia zal Schreuder hem op de bank laten beginnen. Groningen en Twente trappen woensdag af om half zeven.