| |
Een opzettelijke gele kaart pakken om vervolgens met een schone lei aan de play-offs te beginnen. Meerdere Belgische voetballers worden er van verdacht, maar concreet toegeven zit er niet in. Naast Stijn Stijnen, doelman van Club Brugge, wordt ook Anderlecht-speler Jelle van Damme ervan verdacht dit plan te hebben uitgevoerd.
Het grote verschil tussen beide incidenten is dat de Belgische Voetbalbond (KBVB) heeft besloten Van Damme in tegenstelling tot Stijnen geen boete te geven.
Na afloop van de gespeelde wedstrijd tegen Charleroi deed Van Damme uitspraken over zijn gele kaart, die de indruk wekten dat de kaart opzettelijk was. Stijnen ontkent echter dat hij zijn kaart met voorbedachten rade pakte. De Belgische doelman heeft een boete van vijfhonderd euro gekregen, maar is in beroep gegaan tegen deze, in zijn ogen, onterechte boete.
|
| |