Hoe je het ook wendt of keert: het gaat de laatste tijd goed met het Nederlands elftal. Wim Kieft schrijft echter in De Telegraaf dat hij niet zo onder de indruk is van de verrichtingen van Jasper Cillessen, de eerste keuze van bondscoach Ronald Koeman op doel.
De oud-voetballer stelt namelijk: "Er is één probleem bij Oranje: de keeper, Jasper Cillessen. Hij wordt gezien als de beste van Nederland – ik vind Vermeer van Feyenoord iets beter - maar hij is geen goede keeper. Bij André Onana zouden die ballen van Hakim Ziyech, hoe mooi geschoten ook, en de intikker van Promes nooit het doel zijn ingegaan. Cillessen is een onzekere keeper, die nauwelijks iets uitstraalt onder de lat en geen persoonlijkheid is."
Kieft vervolgt: "In vergelijking met Cillessen is Onana een wereldkeeper en misschien wel de beste deal die ze bij Ajax hebben gemaakt de afgelopen vijf jaar. De Kat uit Kameroen is maar twee centimeter langer, maar oogt wel twintig centimeter langer dan de Nederlander."