Isco dreigt het Champions League-duel met Ajax in Amsterdam definitief te moeten missen. Volgens de grote sportkranten van Spanje is de spelmaker van Real Madrid zeer onzeker voor het duel van komende woensdag.
Isco kampt momenteel met klachten aan zijn rug en nek, waardoor het bezoek aan Ajax hoogstwaarschijnlijk te vroeg komt. Volgens de Spaanse media gaat het waarschijnlijk om stress. De technicus komt onder coach Santiago Solari nog weinig aan spelen toe.
De international van Spanje heeft sinds eind oktober geen volledige wedstrijd meer gespeeld namens Real Madrid. Isco zit zelfs veelvuldig op de bank en zelfs daar is hij inmiddels geen zekerheidje meer. Onlangs liet hij al doorschemeren dat de relatie met Solari zéér slecht is.
Naast Isco is middenvelder Marcos Llorente er ook niet bij in de Johan Cruijff ArenA.