Het rommelt momenteel bij Bayern München. Der Rekordmeister verloor zaterdag met 2-0 bij TSG 1899 Hoffenheim en dat terwijl sterspeler Robert Lewandowski hard oordeelde over het transferbeleid van de club, nota bene zonder de club hierover in te lichten.
"Blijkbaar hebben de transfers van Paris Saint-Germain bij Robert irritatie gewekt. Hij is bij ons als voetballer in dienst en verdient daarmee zeer veel geld", reageert directeur Karl-Heinz Rummenigge via Bild. "De macht van een speler is ook niet zo groot, zoals hij ook kan vaststellen met een blik in zijn contract. Hij heeft een verbintenis tot medio 2021 zonder gelimiteerde afkoopsom getekend."
Rummenigge is 'not amused' na het kritische interview. "Wie openlijk kritiek uit op de trainer, de club of zijn medespelers krijgt direct met mij persoonlijk te maken." De oud-voetballer overweegt Lewandowski, die eerder werd gelinkt aan Real Madrid, tijdelijk uit de ploeg te halen. "Dat is aan de trainer. Maar ik weet wel hoe je een speler tot rede kan brengen."
Müller
Ook Thomas Müller was kritisch vanwege zijn rol onder trainer Carlo Ancelotti. "Ik ben een warm voorstander van democratie en vrijheid van meningsuiting, maar bij ons wordt te veel gepraat in plaats zich te concentreren op het voetballen. (…) Ontevredenheid op de bank is oké, maar openlijke kritiek op de trainer niet."