Feyenoorder wijst aan: 'Zij zijn de belangrijkste spelers in ons team'

Feyenoorder wijst aan: 'Zij zijn de belangrijkste spelers in ons team'
20 Maart 2017 13:16
© ProShots

Feyenoord won zondagmiddag met 1-2 bij sc Heerenveen en profiteerde daarmee optimaal van het puntenverlies van Ajax, dat met 1-1 gelijkspeelde bij Excelsior. De Rotterdammers kunnen de landstitel al bijna ruiken, maar spelen op 2 april nog wel tegen Ajax.

Spits en topscorer Nicolai Jörgensen hoopt dat Tonny Vilhena op 2 april van de partij is. "Het zou mooi zijn als Tonny erbij is, maar het is afwachten wat betreft zijn mogelijke schorsing. Tonny is heel belangrijk voor ons. Nu ook weer, met zijn doelpunt."

"Tonny en Karim El Ahmadi zijn de belangrijkste spelers in ons team, dat heb ik al vaker aangegeven. Zij zijn de motor van het team. Maar als Tonny niet kan spelen zal ongetwijfeld iemand anders zijn positie goed gaan invullen."

Meer foto's

Wilt u deze reactie verwijderen?

Reageren

6 reacties
Log hieronder in om te kunnen reageren of maak gratis een account aan. • mojorisin +14613 20 Mar 2017 om 13:54 Rang: Utopisch
  Het gaat er mij niet om of Vilhena er wel of niet bij is tegen ons, maar vind het nogal dubieus dat het zolang duurt voordat de beroepszaak dient..
 • NielsK +9564 20 Mar 2017 om 14:14 Rang: Goddelijk
  Het gaat er mij niet om of Vilhena er wel of niet bij is tegen ons, maar vind het nogal dubieus dat het zolang duurt voordat de beroepszaak dient..

  Jullie niet alleen, wordt hij 1 wedstrijd geschorst, had hij er tegen Ajax bij kunnen zijn. Nu kan van Benthem wel de slaande beweging van Klaassen en Kluivert erbij halen
 • FR-Zuid! -1139 20 Mar 2017 om 14:20 Rang: Goddelijk
  Tonny had in eerste instantie al vrijgesproken moeten worden, niemand behalve de aanklager en wat subjectieve supporters van andere clubs, wilt dat ie geschorst, want het was geen bewuste elleboog. Maar omdat het toch een ongelukkige samenloop van omstandigheden was en die elleboog Pogba wel raakte, zou een schorsing van 1 a 2 duels terecht zijn... Geen 4, dat vind ik nogal dubieus.

  Nu duurt dit allemaal vast te lang en had Vilhena eigenlijk mee kunnen doen tegen ajax, als de aanklager niet zo'n zeikerd was en Vilhena vol wou straffen... 'Straffen' voor het feit dat Van Benthem vele vrijspraken op zijn conto heeft staan, wat gewoon eerlijk verlopen is gezien de uiteindelijk uitspraken van de rechter.
 • NielsK +9564 20 Mar 2017 om 15:15 Rang: Goddelijk
  Tonny had in eerste instantie al vrijgesproken moeten worden, niemand behalve de aanklager en wat subjectieve supporters van andere clubs, wilt dat ie geschorst, want het was geen bewuste elleboog. Maar omdat het toch een ongelukkige samenloop van omstandigheden was en die elleboog Pogba wel raakte, zou een schorsing van 1 a 2 duels terecht zijn... Geen 4, dat vind ik nogal dubieus.

  Nu duurt dit allemaal vast te lang en had Vilhena eigenlijk mee kunnen doen tegen ajax, als de aanklager niet zo'n zeikerd was en Vilhena vol wou straffen... 'Straffen' voor het feit dat Van Benthem vele vrijspraken op zijn conto heeft staan, wat gewoon eerlijk verlopen is gezien de uiteindelijk uitspraken van de rechter.

  Die aanklager eist de zwaarste straf terwijl iedereen behalve de aanklager zelf, het ziet als 'niets', ongelukkig en stelde niets voor. De aanklager voelt zich voor schut omdat die dacht een sterke zaak te hebben tegen Vilhena inclusief waterdichte verklaringen. Die van de scheids is te warrig (staat er met zijn neus bovenop en beoordeeld als niets), Pogba valt negatief uit voor de aanklager, van de spelers van Sparta ook, Vilhena verteld in details wat er gebeurde en dat is ook niet in de voordeel van de aanklager en nu ook nog eens Klaassen en Kluivertje (veel minder erg dan Klaassen) die niet vervolgt gaan worden.
 • Mokumstrots +2075 20 Mar 2017 om 15:19 Rang: International
  Tonny had in eerste instantie al vrijgesproken moeten worden, niemand behalve de aanklager en wat subjectieve supporters van andere clubs, wilt dat ie geschorst, want het was geen bewuste elleboog. Maar omdat het toch een ongelukkige samenloop van omstandigheden was en die elleboog Pogba wel raakte, zou een schorsing van 1 a 2 duels terecht zijn... Geen 4, dat vind ik nogal dubieus.

  Nu duurt dit allemaal vast te lang en had Vilhena eigenlijk mee kunnen doen tegen ajax, als de aanklager niet zo'n zeikerd was en Vilhena vol wou straffen... 'Straffen' voor het feit dat Van Benthem vele vrijspraken op zijn conto heeft staan, wat gewoon eerlijk verlopen is gezien de uiteindelijk uitspraken van de rechter.


  Of een elleboog wel of niet bewust is valt natuurlijk nooit te bewijzen. Het gaat erom dat hij een slaande beweging maakt met zijn elleboog en zijn tegenstander zelfs raakt.

  Vergelijk de beweging met zijn linker arm met zijn rechter arm en je ziet gelijk het verschil.
  Tuurlijk, 3 wedstrijden is misschien iets te veel. Maar doe nu niet alsof de hele wereld tegen Feyenoord is... Nog even en je kunt zo naast Sjaak Swart gaan zitten.
 • NielsK +9564 20 Mar 2017 om 15:23 Rang: Goddelijk
  abp="342">

  Of een elleboog wel of niet bewust is valt natuurlijk nooit te bewijzen. Het gaat erom dat hij een slaande beweging maakt met zijn elleboog en zijn tegenstander zelfs raakt.

  Vergelijk de beweging met zijn linker arm met zijn rechter arm en je ziet gelijk het verschil.
  Tuurlijk, 3 wedstrijden is misschien iets te veel. Maar doe nu niet alsof de hele wereld tegen Feyenoord is... Nog even en je kunt zo naast Sjaak Swart gaan zitten.

  Je eerste zin, remember in hetzelfde weekend Ibrahimovic?

  Je tweede opmerking, kijk naar zijn sprong, allebei even hoog, kijk naar de arm van Pogba en dan naar de beweging die de arm en Vilhena daarna maken. Vilhena wordt daardoor uit evenwicht gebracht. Wat doe je in zo'n moment? Evenwicht zoeken door je armen te bewegen zoals Vilhena deed. Erg ongelukkig en hij raakt hem vol. Heb ook al in een topic aangewezen dat hij hem niet met de elleboog raakt en dit anders zeer te betwijfelen valt. Klaassen rent op zijn tegenstander af en slaat hem letterlijk terwijl hij weet waar de tegenstander staat, hij ziet hem namelijk