FifPro luidt noodklok na grootschalig onderzoek in Oost-Europa
3400 voetbalprofs hebben met het onderzoek meegewerkt en daaruit kwamen schrikbarende uitkomsten. Twaalf procent van de voetballers is benaderd door georganiseerde criminelen om zich te laten om kopen, terwijl ruim veertig procent doorgeeft dat de salarissen niet op tijd worden betaald.
24 procent van de stemmers bevestigd dat er gerommeld wordt met de uitslagen. Met name in Kazachstan (34,3%) en Griekenland (30,3%) waren zorgwekkend, maar met name in Rusland, waar ruim 43 procent van de spelers weet van diverse omkoping.
GERELATEERD NIEUWS:
- Bulgarije neemt Manolev op in selectie voor oefenduel met Nederland
- Nederland oefent in volle stadions, spelers mogen twitteren op EK
- Advocaat: "Berezutski gaat het team verlaten"
- Manolev opgenomen in selectie voor oefeninterland tegen Oranje
- Bondscoach Griekenland maakt EK-voorselectie bekend
MEER: FifPro, Oost-Europa, Griekenland, Bulgarije, Montengro, Hongarije, Kroatië, Kazachstan, Rusland, Servië, Slovenië en Tsjechië
2 reacties op "FifPro luidt noodklok na grootschalig onderzoek in Oost-Europa"
Rang: Semi-prof
Jezus zeg, las het net op teletekst. Ongelooflijk wat voetbal voor de huidige maatschappij betekend als je ziet hoeveel mensen aangeven benaderd te zijn om tot omkoping over te gaan. Daar zakt je broek toch vanaf!

.jpg)
(1).jpg)
, vujicevic, dario (fc twente) (1).jpg)
-leighton-baines(everton)(1).jpg)
.jpg)
montpellier-juicht.jpg)
(1).jpg)
-antonio-di-natale(udinese)(1).jpg)
Bekijk alle wedstrijden.jpg)
.jpg)
(5).jpg)
(1).jpg)
.jpg)

(1).jpg)
.jpg)
(5).jpg)