Castaignos over weinig speelminuten:

Castaignos over weinig speelminuten: "De concurrentie is gigantisch"

Door Brandon Meetz | 07 Februari 2012 om 17:25 | Bron: NUsport | Wed 50 euro gratis

Luc Castaignos maakt in zijn eerste seizoen bij Internazionale weinig speelminuten. De negentienjarige aanvaller speelde tot dusver nog maar vier wedstrijden in het zwart-blauwe shirt van de Nerazzurri en speelde nog geen één keer de volle negentig minuten mee. Toch maakt de ex-Feyenoorder zich nog geen zorgen.

"Je moet geduldig zijn", vertelde Castaignos tegen NUsport. "Natuurlijk wil ik graag spelen en dat doe ik niet veel. Maar ik heb mezelf ten doel gesteld dit seizoen te investeren in mezelf en geen hoge doelen na te jagen. Gewoon leren. De trainingen zijn op een heel hoog niveau, je staat tegen wereldtoppers. Ik denk dat je daar als jonge jongen beter van wordt."

Inter wilde Castaignos in de afgelopen transferperiode graag verhuren aan Cesena. De Schiedammer besloot echter in Milaan te blijven. "Ik wilde graag blijven en de club heeft me niet gepusht. Ze boden me de optie, maar ik wil hier in mezelf investeren."

 


12 reacties op "Castaignos over weinig speelminuten: "De concurrentie is gigantisch""


FR snappie 07 Feb 2012 om 17:36

Rang: Semi-prof
Hij moet stoppen met dromen en zorgen dat ie volgend seizoen verhuurd wordt aan een club waar hij aan spelen toekomt, maakt niet uit welke competitie.

Als ie volgend jaar nog steeds bij inter op et trainingsveld staat is het het zoveelste voorbeeld van verspild talent.

de vrije vlaar 07 Feb 2012 om 18:22

Te vroeg vertrokken. Had gewoon nog een jaar moeten blijven dan investeer je veel beter in jezelf. Maar hoor ook van mensen die vlakbi hem stonden dan meneer erg uit hoogte is geworden

Hattrick 07 Feb 2012 om 18:25

Rang: Legende
Dit had iedereen van tevoren zien aankomen. Daar gaat je carriere.

CR7RMFC 07 Feb 2012 om 18:31

Rang: Goddelijk
Mss had Luukie zich gewoon moeten laten verhuren aan een degradatie kandidaat. Niet zo trots doen... beter dan wegkwijnen op de bank

Surlac 07 Feb 2012 om 18:47

Rang: Steward
Hoor je over een paar maanden niets meer van. Over drie jaar stilzwijgend naar Veendam of met veel geluk naar De Graafschap. Dag carrière!

kalepino 07 Feb 2012 om 19:30

Rang: Semi-prof
Niet zeuren Luc. Volgend jaar gewoon serie B en dan vergetelheid.

15remco15 07 Feb 2012 om 19:35

Rang: Supporter
Hij wilde zelf naar INTER dus dan heb je ook de grote kans dat je weinig speelminuten krijgt want echt de beste spelers daar krijgen speelminuten hij zal een een enkele keer mogen invallen tegen slechte tegenstanders.

bram-feyenoord 07 Feb 2012 om 20:23

wat loopt die te huilen?
wist die van te voren toch of niet?

dacht hij dat die boven forlan militto en de rest verkozen zou worden?

bram-feyenoord 07 Feb 2012 om 20:24

Hij moet stoppen met dromen en zorgen dat ie volgend seizoen verhuurd wordt aan een club waar hij aan spelen toekomt, maakt niet uit welke competitie....


ik heb er geen medelijden mee eigen schuld toch?

Hand-in-Hand 07 Feb 2012 om 21:46

Mss had Luukie zich gewoon moeten laten verhuren aan een degradatie kandidaat. Niet zo trots doen... beter dan wegkwijnen op de bank


Ben ik 100% met je eens. Ik denk dat zijn ontwikkeling harder gaat als hij speelt bij een club waar hij in de basis staat en waar elke wedstrijd een finale is (een beetje zoals bij ons vorig jaar ). Misschien heb ik het mis, maar lijkt mij niet verkeerd.

FR snappie 08 Feb 2012 om 02:27

Rang: Semi-prof
ik heb er geen medelijden mee eigen schuld toch?


Ja, maar dat wil niet zeggen dat ik hem niet alsnog een mooie carriere gun. Voor hetzelfde geld speelt ie volgend jaar weer bij Feyenoord. Is het dan nog steeds eigen schuld of moedig je hem dan opeens wel weer aan?

Abraksas 08 Feb 2012 om 04:48

Rang: Goddelijk
wat loopt die te huilen?
wist die van te voren toch of niet?

dacht hij dat die boven forlan militto en de rest verkozen zou worden?

Niet te geloven dat ik als Ajacied nou een (ex)Feyenoorder tegen een Feyenoordsupporter in bescherming moet nemen maar ik doe het dan toch maar .
Loopt ie dan te huilen? Hij heeft het wel erover dat hij weinig speeltijd krijgt maar ik zie hem nergens huilen eerlijk gezegd.
World - Friendlies
online12:15 Japan 0 - 0 Azerbaijan
onlineBekijk alle wedstrijden
Laatste reacties meepraten?