'Internazionale meldt zich bij Chelsea voor Torres'

'Internazionale meldt zich bij Chelsea voor Torres'

Door Robin in het Hout | 31 Januari 2012 om 11:56 | Bron: Gazzetta dello Sport | Wed 50 euro gratis

Internazionale denkt erover na om Fernando Torres op de laatste dag van de transferdeadline over te nemen van Chelsea. Gazetta dello Sport weet te melden dat de Italiaanse grootmacht zich heeft gemeld voor de Spanjaard.

Torres is bij Chelsea bezig aan een zwakke periode in zijn loopbaan. De spits scoorde op 19 oktober 2011 voor het laatst in het Champions League-duel met Racing Genk. In totaal heeft de Spaans international al achttien wedstrijden het niet weten te vinden.

Voor Chelsea kwam Torres tot 33 wedstrijden, waarin hij slechts driemaal het net wist te vinden voor The Blues. Daarvoor kende de Spaans international wel sterke periodes bij Liverpool en Atlético Madrid, maar in Londen heeft hij nooit meer zijn oude niveau kunnen halen.

 
Dit bericht is gebaseerd op bronnen waarvan niet kan worden bepaald of ze betrouwbaar zijn. Soccernews wil u het nieuwtje echter niet onthouden. Lees en bediscussieer het bericht met plezier, maar neem het nieuws wel met een korreltje zout.


5 reacties op "'Internazionale meldt zich bij Chelsea voor Torres' "


Z@3 Redrum 31 Jan 2012 om 12:01

Die man kostte gewoon 50 miljoen, wat 'n geldverspilling als je 'm nu weg zou doen voor 10 of 20.

Parwez 31 Jan 2012 om 12:42

Sneijder verkopen en met het geld Torres terwijl ze genoeg spitsen hebben

Kain 31 Jan 2012 om 13:26

Rang: Vedette
Sneijder verkopen en met het geld Torres terwijl ze genoeg spitsen hebben

Wees blij. Sneijder gaat waarschijnlijk naar United. Als ik de Engelse kranten mag geloven. Als hij maar niet naar City gaat.

Chandrekaran 31 Jan 2012 om 17:08

Wc Milan ligt ook op de loer mocht de deal met Carlito Tevez niet door gaan

Frl010 31 Jan 2012 om 17:15

Heeft 50 miljoen gekost, maar als je nu puur op zijn prestaties gaat kijken is hij nog geen 10 miljoen waard. Welke club gaat er nou een spits kopen die in 33 wedstrijden maar 3 doelpunten heeft gemaakt en als je hem dan al koopt geef je er echt geen 10 miljoen voor.

Deze man heeft het geluk dat hij een aantal jaar terug wel aardig gedraaid heeft, maar als een club meer dan 20 miljoen voor Torres in deze vorm gaat betalen dan zijn ze volslagen idioot bezig.
World - Friendlies
online45' Polen 0 - 0 Latvia
onlineBekijk alle wedstrijden
Laatste reacties meepraten?