Perez:

Perez: "Ik vermoed dat Fulham niet de droomclub van Ruiz was"

Door Stefan Dubbink | 01 December 2011 om 12:47 | Bron: Sp!ts | Wed 50 euro gratis

Kenneth Perez denkt niet dat Fulham de droomclub is van Bryan Ruiz. De oud-ploeggenoot van de buitenspeler verklaarde dat tegenover Sp!ts. Volgens hem kon de Costa Ricaan de aanbieding niet weigeren door het salaris.

"Ik vermoed dat het niet zijn droomclub was, maar ik denk dat er op een gegeven moment zo’n hoog salaris werd geboden dat hij niet meer kon weigeren. Ik had hem vorige week aan de lijn en hij wacht tot hij een kans krijgt om die met beide handen aan te grijpen", vertelde Perez.

Ruiz kan zich nog niet goed aanpassen aan het Engels voetbal. "Het is niet onmogelijk voor hem om te slagen bij Fulham, maar dan zal hij zijn spel moeten aanpassen. Ik hoop dat het hem lukt en dat hij dan nog een stapje omhoog kan maken naar een van de bovenste ploegen uit de Premier League of wellicht een goede club uit Spanje. Bij een dominant elftal zal hij veel beter uit de verf komen."

 



9 reacties op "Perez: "Ik vermoed dat Fulham niet de droomclub van Ruiz was""


vak104 01 Dec 2011 om 12:52

Rang: Goddelijk
Eens, laatst was er al een intervieuw met hem waar de vreugde nou niet bepaald van af spatte.

Abraksas 01 Dec 2011 om 13:15

Rang: Goddelijk
En dan al die mensen die riepen dat Ruiz zoveel beter dan Suarez was.
Suarez speelt al sinds bijna een jaar wekelijks de sterren van de hemel en is sinds zijn eerste wedstrijden al een van de populairste spelers van Liverpool terwijl Ruiz nog niet veel heeft kunnen laten zien en moeite schijnt te hebben met het engelse voetbal.
En nou is het natuurlijk ook wel iets makkelijker voetballen bij Liverpool maar zelfs bij Fulham kun je wel wat laten zien toch?

Sjoerdy 01 Dec 2011 om 13:17

Rang: Legende
@Abraksas
er waren volgens mij weinig mensen die dat vonden heur.....?

Sjoerdy 01 Dec 2011 om 13:19

Rang: Legende
OFF:
De 20 clubs in de Engelse Premier League hebben het afgelopen jaar liefst 113 miljoen euro uitgegeven aan spelersagenten. Dat meldde het Premier League-bestuur vandaag.

Koploper is het klassement is Manchester City. Voor transfers van onder anderen de Argentijn Sergio Aguero, de Fransman Samir Nasri en de Bosniër Edin Dzeko betaalde de puissant rijke club 15,3 miljoen euro aan makelaars.

Tottenham staat tweede met 11,9 miljoen, gevolgd door Liverpool (11 miljoen), Chelsea en Newcastle.

Opvallend: topclub Manchester United staat zevende met 7,1 miljoen aan uitgaven aan spelersagenten.

Onderaan de lijst bungelt het gepromoveerde Swansea van de Nederlandse doelman Michel Vorm met een onkostenpost aan makelaars van slechts 390.199 euro.

Sjoerdy 01 Dec 2011 om 13:20

Rang: Legende
.Onderaan de lijst bungelt het gepromoveerde Swansea van de Nederlandse doelman Michel Vorm met een onkostenpost aan makelaars van slechts 390.199 euro.

deze zin hea, voor 1 transfer bijna 4 ton!!!!!!!wtf, denk dat ik ook maar makelaar ga worden!!!!

Abraksas 01 Dec 2011 om 13:21

Rang: Goddelijk
@Abraksas
er waren volgens mij weinig mensen die dat vonden heur.....?

Maar ze waren er wel

Sjoerdy 01 Dec 2011 om 13:22

Rang: Legende
@Abraksaser waren volgens mij weinig mensen die dat vonden heur.....?Maar ze waren er wel

da's waar jah

Abraksas 01 Dec 2011 om 13:23

Rang: Goddelijk
deze zin hea, voor 1 transfer bijna 4 ton!!!!!!!wtf, denk dat ik ook maar makelaar ga worden!!!!

Idd, belachelijk hoeveel die betaald krijgen

RedPride 01 Dec 2011 om 15:07

Twente was ook niet de droomclub van hem. Maar dat wil niet zeggen dat hij het niet heel fijn voor elkaar had . Hij vertelde toch al snel dat zijn droom de Primera Division was. Een goeie club in Spanje. Nu heeft die maar alsnog op financieel en sportief gebied gepakt wat hij pakken kon. Maar of hij weer zo naar zijn zin krijgt , dat weet je nooit van tevoren natuurlijk.
World - Friendlies
online20:45 Polen 0 - 0 Latvia
onlineBekijk alle wedstrijden
Laatste reacties meepraten?