Van Wolfswinkel ziet concurrent vertrekken naar Spanje

Van Wolfswinkel ziet concurrent vertrekken naar Spanje

Door Gijs Meijerink | 31 Augustus 2011 om 23:22 | Bron: | Wed 50 euro gratis

Ricky van Wolfswinkel is een concurrent kwijt. Hélder Postiga verlaat Sporting Portugal voor een Spaans avontuur bij Real Zaragoza. De kans bestaat dat de Nederlander nu meer kansen op speeltijd krijgt.

Real Zaragoza betaalt een bedrag van naar verluidt één miljoen euro aan Sporting voor de 29-jarige spits. Postiga was begonnen aan zijn vierde jaar bij Verde-e-Brancos. Dit seizoen speelde hij tot nu toe drie duels, twee als basisspeler en één als invaller. In totaal kwam hij tot 107 officiële optredens voor Sporting, waarin hij achttien keer scoorde.

Sporting nam de 41-voudig international in 2008 over van FC Porto. Postiga begon zijn loopbaan bij FC Porto. Tussen 2001 en 2003 speelde hij in de hoofdmacht van de Portugese topclub om vervolgens naar Tottenham Hotspur te verhuizen. Een jaar later keerde hij terug bij Porto, dat hem vervolgens verhuurde aan Saint-Etienne en Panathinaikos.

 



3 reacties op "Van Wolfswinkel ziet concurrent vertrekken naar Spanje"


vatosloco1908 31 Aug 2011 om 23:24

Rang: Amateur
hij heeft geen indrukwekkende cijfers

kuipke 31 Aug 2011 om 23:26

matige speler die ooit veelbelovend was.. Goed nieuws voor van Wolfswinkel natuurlijk!

Sambuca 01 Sep 2011 om 11:32

Van Wolfswinkel moet wel eens gaan scoren daar bij Sporting, die toch een tekort aan goals heeft.
World - Friendlies
online20:45 Polen 0 - 0 Latvia
onlineBekijk alle wedstrijden
Laatste reacties meepraten?