Lukaku: “Ga enorm hard vooruit bij Chelsea“

Lukaku: “Ga enorm hard vooruit bij Chelsea“

Door Sam Hilven | 31 Augustus 2011 om 17:07 | Bron: Het Laatste Nieuws | Wed 50 euro gratis

Romelu Lukaku traint iedere dag tussen grote sterren als Didier Drogba en Juan Mata. Hierdoor leert de Belgische aanvaller snel goede dingen bij. Het gaat allemaal erg snel voor je achttienjarige Belg tegenwoordig. Vorig weekend mocht hij invallen bij Chelsea en de kans dat hij vrijdag speelt met de nationale ploeg is groot.

"Ik voel me heel goed in mijn vel", vertelt het jonge talent. "Ik heb in die korte periode bij Chelsea al veel bijgeleerd. Het niveau op training ligt er enorm hoog. In Engeland leeft men echt voor het voetbal. Kompany had me dat al gezegd, en ik merk het nu zelf ook. Als je elke dag tussen de grootste spelers loopt, ga je enorm vooruit. Ik pluk er nu trouwens al de vruchten van. Tegen Norwich deed ik bijvoorbeeld een één-twee met Anelka die ik vorig seizoen bij Anderlecht zeker zou gemist hebben."

"Natuurlijk wil ik zoveel mogelijk spelen, maar het belangrijkste is dat ik geen blessures oploop en op training blijf vooruitgaan. Als de trainer me nodig heeft, moet ik er staan. Dan moet ik klaar zijn," eindigt Lukaku.

 



0 reacties op "Lukaku: “Ga enorm hard vooruit bij Chelsea“"


World - Friendlies
online20:45 Polen 0 - 0 Latvia
onlineBekijk alle wedstrijden
Laatste reacties meepraten?