Liverpool haalt Coates binnen en neemt afscheid van Poulsen

Liverpool haalt Coates binnen en neemt afscheid van Poulsen

Door Gijs Meijerink | 30 Augustus 2011 om 23:57 | Bron: liverpoolfc.tv | Wed 50 euro gratis

Liverpool heeft dinsdag twee transfermeldingen gemaakt. De Engelse club heeft de Uruguayaan Sebastián Coates binnen weten te halen. Daarnaast neemt de club van trainer Kenny Dalglish (foto) afscheid van middenvelder Christian Poulsen.

De twintigjarige Coates versterkt deze zomer de gelederen van Liverpool. Trainer Dalglish kan de komende jaren beschikken over de verdediger, die overkwam van de Uruguayaanse club Nacional. The Reds maakten niet bekend voor hoeveel jaar hij tekende. Dinsdag doorstond hij de medische keuring, nadat hij een werkvergunning had gekregen.

Tegenover de komst van de talentvolle Coates, staat het vertrek van middenvelder Poulsen. De 31-jarige Deen kwam in de zomer van 2010 naar Anfield Road, maar wist nooit een vaste waarde te worden. Hij verkast waarschijnlijk naar de ambitieuze Franse club Evian Thonon Gaillard. De controlerende middenvelder moet er zelf nog wel uitkomen met de Ligue 1-formatie.

 



6 reacties op "Liverpool haalt Coates binnen en neemt afscheid van Poulsen"


CR7RMFC 31 Aug 2011 om 00:02

Rang: Goddelijk
Echt een talent ! Goede aankoop

ehvpsv 31 Aug 2011 om 00:44

Rang: Legende
Echt een talent ! Goede aankoop

je kent hem? wat is het voor een speler ?

CR7RMFC 31 Aug 2011 om 00:55

Rang: Goddelijk
Echt een talent ! Goede aankoop

Een grote.. fysiek sterkje jonge jongen, je komt hem vaak 2 x tegen en kan daar bij ook goed koppen. Ik heb hem paar x zien spelen op de copa ja en vond hem wel indruk maken.

wesldsme 31 Aug 2011 om 07:36

Rang:
Een Kompany-type dus? Prima aankoop dan als ik het zo hoor.

HeerenveenBarcaArsenal! 31 Aug 2011 om 09:58

Die Poulsen is echt een miskoop geworden
Laatste reacties meepraten?