Bruma content met oefeninterland, HSV minder

Bruma content met oefeninterland, HSV minder

Door Gideon de Koning | 08 Augustus 2011 om 16:48 | Bron: Hamburger Morgenpost | Wed 50 euro gratis

Jeffrey Bruma heeft verheugd gereageerd op zijn selectie voor het Nederlands elftal. Bondscoach Bert van Marwijk riep de jonge verdediger op voor de oefeninterland tegen Engeland. De werkgever van de voetballer, Hamburger SV, is hier niet bepaald blij mee.

"Ik zou erg ongelukkig zijn als ik het moest missen", zei Bruma over de interlandwedstrijd. De jongeling kwam nog niet in actie namens HSV, dat hem huurt van Chelsea. De mandekker kampte met een enkelblessure, maar is fit genoeg voor de trip met Oranje.

Afgelopen vrijdag kwam Bruma niet in actie tegen Borussia Dortmund. Het duel kwam iets te vroeg voorde geboren Rotterdammer. Die Rothosen hopen dat de negentienjarige huurling zaterdag aan kan treden tegen Hertha BSC. "We houden het in de gaten", liet Michael Oenning, trainer van HSV, weten. Gevreesd wordt voor hetzelfde scenario als Bayern München-speler Arjen Robben, die zwaar geblesseerd terugkeerde bij zijn club toen zijn broodheer hem rust voorschreef en de aanvaller toch in actie kwam bij de nationale ploeg.

 



1 reacties op "Bruma content met oefeninterland, HSV minder"


bram-feyenoord 08 Aug 2011 om 19:25


Netherlands - Eredivisie
online16:30 RKC Waalwijk 0 - 0 Vitesse
onlineBekijk alle wedstrijden
Laatste reacties meepraten?