 (presentatie) (1).jpg)
Jones: "Blij dat ik mijn eerste minuten voor FC Groningen heb mogen maken"
"Uiteraard was ik erg teleurgesteld na het horen van de beslissing dat ik niet bij de Uruguayaanse selectie zat, maar na een dag moest de knop om en heb ik me gericht op het seizoen bij FC Groningen", zei Jones. "Het voordeel is dat ik nu nog een gedeelte van de voorbereiding mee kan maken en kan beginnen bij mijn nieuwe club."
Zondag speelde Groningen een oefenduel met Hamburger SV (0-4 nederlaag). "Ik ben blij dat ik mijn eerste minuten voor FC Groningen heb mogen maken. Ik ben mooi ontvangen door het publiek en de eerste dagen in Nederland zijn me goed bevallen."
"Ik heb al een mooi appartement en de mensen van de club zijn goed voor me. Natuurlijk is het moeilijk voor mij om me direct aan te passen. Ik woon voor het eerst op mezelf en het is jammer dat Gonzalo García weg is (hij vertrok naar AEK Larnaca, red.). Hij heeft mij in de week dat ik hier was wegwijs gemaakt. Maar onder andere Luciano da Silva en Hugo Alves Velame helpen me waar nodig. Ik heb erg veel zin in het seizoen", aldus Jones.

(2).jpg)
.jpg)
.jpg)
(6).jpg)
(1).jpg)
(1).jpg)
(1).jpg)
Bekijk alle wedstrijden.jpg)
(3).jpg)
(1).jpg)
(2).jpg)
.jpg)
(1).jpg)
.jpg)
(1).jpg)
(1).jpg)
.jpg)
vandijki zei:
ja , kan ik een beetje aan mijn ranking werken :E:E
en straks ga ik ajaxc1-psv c1 kijken , dat vlak bij mij in de buurt voetbald voor het kampioe ...