Adriaanse:

Adriaanse: "Bij vlagen hebben we snel combinatiespel laten zien"

Door Gijs Meijerink | 15 Juli 2011 om 09:14 | Bron: | Wed 50 euro gratis

Co Adriaanse kijkt met een goed gevoel terug op de oefenwedstrijd tegen Fenerbahçe. FC Twente versloeg donderdagavond de Turks kampioen met 3-4, na een voorsprong van 0-4. Trainer Adriaanse is over het algemeen tevreden over het oefenduel.

"Ik vond het een zeer nuttige wedstrijd, een bijzondere ook", reageerde Adriaanse na de wedstrijd. "Ik heb goede elementen gezien, die ik graag terug wil zien. We hebben het initiatief genomen, gedomineerd en Fenerbahçe niet laten voetballen. De wil was er om vroeg druk te zetten en de bal te veroveren. Daaruit hebben we veel kansen gecreëerd en ook doelpunten gemaakt."

"Bij vlagen hebben we snel combinatiespel laten zien", ging de 63-jarige Amsterdammer verder. "Als je vier keer scoort tegen Fenerbahçe, dan doe je het denk ik goed als team. Daar waar we in de eerste helft veel kansen wisten te benutten, lieten we dat na rust liggen. We hebben in de tweede helft wel vier grote mogelijkheden gehad en daar moet je er minimaal een van maken."

"Dat Fenerbahce nog terug kwam, is knap van hen. We konden de concentratie niet vasthouden, dat kwam misschien door de wisselingen. We wisten dat er wijzigingen kwamen, maar het heeft toch invloed gehad. Tegen Standard Luik zal er een ander team starten. Het is onmogelijk voor een speler om in deze fase twee wedstrijden achter elkaar te spelen", besloot Adriaanse.

 



7 reacties op "Adriaanse: "Bij vlagen hebben we snel combinatiespel laten zien""


bram-feyenoord 15 Jul 2011 om 09:24

is dat Fenerbahçe in een keer zo slecht dan ik kan me herineren dat het een paar jaar geleden nog wel eens uitschieters had ik de cl

vak104 15 Jul 2011 om 10:15

Rang: Goddelijk
Prima pot, de 1 0 was exemplarisch voor het Adriaanse voetbal!

Twannabe 15 Jul 2011 om 10:42

Rang: Supporter
Het is en blijft een oefenduel, maar dit heeft meer te maken met het feit dat Twente gewoon een prima club is.

Feyenoord-Doetinchem 15 Jul 2011 om 13:10

Fener is niet de minste club goed resultaat.
Hebben niet alle clubs gehaald in de voorbereiding Ajax faalt al flink.
Netherlands - Eredivisie
online16:30 RKC Waalwijk 0 - 0 Vitesse
onlineBekijk alle wedstrijden
Laatste reacties meepraten?